LPP vēlētos vērtēt Repšes atbilstību amatam

Apollo
0 komentāru

Latvijas Pirmās partijas (LPP) frakcijas vadītāja vietnieks Dzintars Jaundžeikars «Jaunā laika» (JL) vēlmi izvērtēt iekšlietu ministra Ērika Jēkabsona (LPP) atbilstību ieņemamajam amatam uzskata par populistisku un norāda, ka tādā gadījumā vajadzētu izvērtēt arī aizsardzības ministra Einara Repšes (JL) atbilstību amatam.

Jaundžeikars aģentūrai BNS sacīja, ka īstais iemesls JL paziņojumam ir tas, ka Jēkabsons neieradās uz Nacionālās drošības padomes sēdi. «Cik zinu, uz to neieradās arī Repše, tad jau varētu vērtēt arī viņa atbilstību, » teica Jaundžeikars. Viņš arī norādīja, ka valstī nekas ārkārtējs nenotiek un nekas slikts no tā, ka ministrs nevarēja ierasties uz sēdi, nevar notikt.

Jaundžeikars neuzskata, ka JL izteikumi liecina par šķelšanos koalīcijā. Viņš tos vērtēja kā populistiskus, norādot, ka līdzīga situācija iepriekš bijusi ar Gundaru Bērziņu (Tautas partija), tāpat arī LPP varētu prasīt izvērtēt Solvitas Āboltiņas (JL) izteikumus par bērnu un ģimenes lietu ministru Ainaru Baštiku (LPP).

Līdzīgu viedokli aģentūrai BNS pauda arī LPP frakcijas priekšsēdētājs Jānis Šmits.

JL Saeimas frakcija trešdien nolēmusi lūgt premjeru Aigaru Kalvīti (Tautas partija) izvērtēt iekšlietu ministra Jēkabsona atbilstību ieņemamajam amatam, žurnālistiem sacīja JL Saeimas frakcijas vadītājs Kārlis Šadurskis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv