LPP/LC domes sēdē izvērtēs esošo situāciju

Apollo
0 komentāru

Sestdien notiks partijas LPP/LC domes ziemas sēde, kurā partijas biedri izvērtēs esošo politisko situāciju, kā arī efektīvas un ekonomiskas valsts pārvaldes izveides un valdības reorganizācijas gaitu, portālu «Apollo» informēja partijas pārstāvis Edgars Vaikulis.

Politiķi arī plāno apspriest partijas uzdevumus, gatavojoties vasarā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Domes sēdē par politiskajām aktualitātēm un partijas pozīciju jautājumā par valdības reorganizācijas variantiem informēs premjers un partijas līdzpriekšsēdētājs Ivars Godmanis, bet par LPP/LC veikumu un turpmākajiem darbiem valdībā informēs otrs partijas līdzpriekšsēdētājs satiksmes ministrs Ainārs Šlesers.

Savukārt LPP/LC Saeimas frakcijas vadītājs Andris Bērziņš prezentēs partijas izstrādātos priekšlikumus likumdošanā un veiktos pasākumus hipotekāro kredītu ņēmēju tiesību aizsardzības nodrošināšanā.

Sēde slaikā plānots pieņemt domes sēdes rezolūciju «Hipotekāro kredītņēmēju tiesību aizsardzībai», kā arī partijas pozīciju jautājumā par valsts pārvaldes un valdības reorganizāciju, kas gan lielā mērā būs atkarīga no valdību veidojošo partiju sarunu rezultātiem.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv