LPP/LC varētu atbalsīt bezpartejisku premjera amata kandidātu

Apollo
0 komentāru

Partija LPP/LC neatbalstīs ne Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), ne Tautas partijas (TP) izvirzītus premjera amata kandidātus, pēc tikšanās ar partijas «Jaunais laiks» (JL) Saeimas frakciju paziņoja LPP/LC parlamenta frakcijas priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

LPP/LC varētu atbalsīt bezpartejisku premjera amata kandidātu

Foto: Apollo, R.Oliņš

Kā žurnālistiem norādīja Bērziņš, LPP/LC būtu grūti atbalstīt Ivara Godmaņa (LPP/LC) valdības gāzēju - ZZS un TP - izvirzītu Ministru prezidenta amata kandidātu. LPP/LC drīzāk būtu gatava atbalstīt bezpartejisku premjeru «ar tādu reputāciju, ka par viņu varētu teikt - šis ir īstais cilvēks».

Bērziņš arī uzsvēra, ka, kamēr JL nav izvirzījis savu premjera kandidātu, šī spēka piedāvājumu nevar vērtēt. Taču, jautāts, vai atbalstītu JL pārstāvja Valda Dombrovska kandidatūru, Bērziņš atzina, ka nesaskatot neko tādu, kas LPP/LC frakcijai viņu traucētu atbalstīt.

«Domāju, viņš ir labi sevi parādījis kā finanšu ministrs un, ja viņš Eiropas Parlamentā būs kaut ko papildus iemācījies, manuprāt, no viņa nākotnē varētu iznākt labs premjers,» sacīja Bērziņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv