LSDSP jau izvirzījusi kandidātu Jelgavas mēra amatam

Apollo
0 komentāru

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP) pēc rūpīgas pretendentu atlases un uzklausīšanas izvirzījusi savu kandidātu Jelgavas mēra amatam gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, informē LSDSP.

Partijas kandidāts pilsētas mēra amatam būs Jānis Čevers. Viņam ir dots uzdevums veidot deputātu kandidātu sarakstu, iekļaujot pieredzējušus tautsaimniecības nozaru profesionāļus un atzītus speciālistus. Vienlaikus sākts veidot rīcības programmu darbam Jelgavas pašvaldībā nākamajā sasaukumā.

Pašlaik Čevers ir LSDSP valdes loceklis.

Sākot gatavoties pašvaldību vēlēšanām 6. jūnijā, LSDSP pieņēmusi lēmumu par deputātu kandidātiem gaidāmajās vēlēšanās izraudzīties pieredzējušus tautsaimniecības nozaru profesionāļus un atzītus speciālistus. Par vietu deputātu kandidātu sarakstā LSDSP biedriem būs jākonkurē ar sociāldemokrātiski domājošiem un pie politiskām organizācijām nepiederošiem nozaru profesionāļiem

Par nozīmīgāko mērķi Jelgavā sociāldemokrāti izvirzījuši sociālo jautājumu risināšanu. Ar īpašuma nodokļu atlaidēm tiks atbalstīta vidējo un mazo uzņēmumu darbība, stimulējot jaunu darba vietu radīšanu. Analizējot darba tirgus stāvokli, tiks attīstītas pieaugušo izglītības un pārkvalifikācijas iespējas. Īpaša uzmanība tiks veltīta kompetentas, stingras un pārskatāmas sabiedriskās kontroles nodrošināšanai komunālo pakalpojumu tarifu veidošanā. Racionāli izlietojot pilsētas sociālā budžeta līdzekļus, mazturīgajiem iedzīvotājiem tiks nodrošinātas kompensācijas par komunālajiem pakalpojumiem un atlaides pilsētas sabiedriskajā transportā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Valūtu kursi

24.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv