LTV: Aļeksejenko tur aizdomās par kukuļa pieprasīšanu Papildināts

Apollo
45 komentāri

Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktoram Anatolijam Aļeksejenko piemērots aizdomās turamā statuss, vēstī apvienotais Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas portāls «lsm.lv».

LTV: Aļeksejenko tur aizdomās par kukuļa pieprasīšanu

Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Televīzijas Ziņu dienestam kļuvis zināms, ka kriminālprocess ierosināts par kukuļa pieprasīšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Aģentūra LETA vēstī, ka pašvaldībā šodien saņemta vēstule no KNAB, kurā norādīts, ka Aļeksejenko tiek turēts aizdomās par noziedzīgu nodarījumu pēc Krimināllikuma 320.panta trešās daļas, proti, par kukuļņemšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja kukulis pieprasīts.

Tāpat pirmstiesas izmeklēšanas laikā Aļeksejenko noteikts aizliegums pildīt Mājokļu un vides departamenta direktora darba pienākumus, kā arī tuvoties darba vietai. Aļeksejenko mobilais telefons joprojām ir izslēgts.

Aizdomās turētais departamenta direktors šorīt ieradies uz sarunu pie Rīgas vicemēra Andra Amerika (GKR) un tikšanās laikā iesniedzis lūgumu piešķirt viņam divas nedēļas ilgu atvaļinājumu, kas arī ticis apstiprināts, aģentūrai LETA pastāstīja Amerika padomnieks Mareks Gailītis.

Aļeksejenko savu vainu neatzīst un uzskata, ka KNAB apsūdzības ir "politiska izrēķināšanās", kas, iespējams, saistīta ar kādu uzņēmumu neapmierinātību ar viņa darbu.

Departamenta direktors pagaidām nav atklājis, kādas lietas izmeklētāji paņēmuši no viņa kabineta, jo viņš parakstījies par informācijas neizpaušanu.

Jau vēstīts, ka trešdien Aļeksejenko kabinetā veikta kratīšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv