LTV ar Domburu panākusi vienošanos par līgumu uz divarpus gadiem

Apollo
0 komentāru

Latvijas Televīzija (LTV) ar žurnālistu Jāni Domburu panākusi konceptuālu vienošanos par jaunu līgumu uz turpmākajiem divarpus gadiem, aģentūrai BNS sacīja LTV ģenerāldirektors Edgars Kots. Iepriekšējais līgums ar televīziju Domburam beidzās gadu mijā, un tad LTV ar viņu vienojās par pagaidu līgumu uz diviem mēnešiem.

Nekādu nesaskaņu vai strīdīgu jautājumu jaunajā līgumā neesot, stāstīja Kots un piebilda, ka abas puses patlaban saskaņo tehniskas lietas - hronometrāžu, reklāmas pauzes, raidījuma garumu. «Domburs ir ļoti skrupulozs, sīki iet cauri katram punktam,» Kots paskaidroja, atbildot, kamdēļ jaunais līgums joprojām nav parakstīts.

Iepriekš izskanēja, ka līgumā varētu būt paredzēta ne tikai raidījuma «Kas notiek Latvijā?» veidošana, bet žurnālista dalība arī citos projektos, taču, kamēr vienošanās nav parakstīta, Kots sīkākas nianses neizpauda.

Domburs jau kopš 2001.gada veido LTV raidījumu «Kas notiek Latvijā?» un iepriekš nereti nonācis konfliktā ar LTV vadību, diskutējot par raidījuma nākotni.

 
 
 
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv