LTV digitalizē Rīgas kinostudijas mākslas filmas

Apollo
0 komentāru

No 19. maija Latvijas Televīzija (LTV) piedāvās unikālu iespēju — noskatīties visas Rīgas kinostudijas mākslas filmas, kas uzņemtas līdz 1993. gadam, «Apollo» informēja LTV Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Filmas par simbolisku samaksu būs skatāmas LTV arhīvā (www.ltvarhivs.lv). Tur tās rindosies pakāpeniski. No 19. maija piedāvājumā būs četrpadsmit filmas: «Atbalss», «Purva bridējs», «Puika», «Cīrulīši», «Trīskārša pārbaude», «Par mīlestību pašreiz nerunāsim», «Novēli man lidojumam nelabvēlīgu laiku», «Kā gulbji balti padebeši iet», «Teātris», «Dzīvīte», «Fotogrāfija ar sievieti un mežakuili» un «Stari stiklā». Šis uzkrājums regulāri tiks papildināts, līdz retrospekcija būs pilnīga.

Latvijas Televīzija ir gandarīta, ka LTV arhīvs būs pieejamākais un visplašākais resurss, kur apkopots latviešu skatītāju iemīļotais pašmāju kino, kas līdzās lielbudžeta ārzemju filmām bieži uzrunā spēcīgāk, saprotamāk un emocionālāk. Turklāt ikviena no Rīgas kinostudijā uzņemtajām filmām kļuvusi par sava laika liecinieci un dokumentētāju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv