LU Botāniskajā dārzā zied magnolijas

Apollo
0 komentāru

Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā sācies magnoliju ziedēšanas laiks, kuru izbaudīt varēs, apmeklējot pasākumu «Pavasara svētki», kas notiks 28.aprīlī no plkst.10 līdz 19,  informēja LU Preses centrā.

LU Botāniskajā dārzā zied magnolijas

Foto: Publicitātes foto

«Pavasara svētku» laikā Latvijā pirmo reizi notiks publiskais sēklu maiņas pasākums «Sēklas un sarunas». Svētku viesiem būs iespēja iegādāties stādus, augu aizsardzības līdzekļus, kurmju slazdus un citas dārzkopības preces, saņemt padomus augu kopšanā un doties pavasarīgā pastaigā pa dārzu.

Publiskā sēklu apmaiņa LU Botāniskajā dārzā notiks no plkst.12 līdz 14. «Sēklas un sarunas» būs neformāla diskusija par sēklu daudzveidības saglabāšanas problemātiku un konkrētiem risinājumiem. Šis pasākums būs iespēja izteikt viedokļus par Eiropas un Latvijas sēklu likumdošanu. Tādējādi būs iespēja arī iegūt jaunas šķirnes bez maksas, saņemt pieredzējušu audzētāju padomus, iepazīties ar citiem audzētājiem un entuziastiem, bagātināt savu uzturu.

«Pavasara svētkos» stādu audzētāji no visas Latvijas piedāvās krāšņi ziedošus krūmu, viengadīgo puķu stādus, ziemcietes, augļu kokus un krūmus, kā arī telpaugus. Varēs iegādāties ne tikai augu stādus un retumus, bet arī kartupeļus, dārzkopības preces, tostarp augu aizsardzības līdzekļus un kurmju slazdus. Būs arī zemnieku ražojumi, konditorejas izstrādājumi, amatnieku darinājumi.

Pavasara skaistumu varēs baudīt, priecājoties par Latvijā lielākās magnoliju kolekcijas ziedēšanu un pavasara puķēm LU Botāniskajā dārzā. Ikviens varēs doties pastaigās pa pavasara puķu un magnoliju takām. Jaunākajiem viesiem būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā un doties izjādē.

LU Botāniskais dārzs no maija līdz septembrim apmeklētājiem ir atvērts no plkst.9 līdz 19.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv