LU SZF fuksēsies arī šogad

Apollo
0 komentāru

Šo ceturtdien, 29. oktobrī, Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultāte (SZF), spītējot vispasaules ekonomiskajām un sociālajām problēmām, iestājas par tradīciju turpināšanu un aicina uz fukšu balli LMA Studentu klubā.

LU SZF fuksēsies arī šogad

Publicitātes foto

Kā jau ierasts, arī šogad SZF fukšu balle LMA Studentu kluba telpās pulcēs daudznozīmīgi muzikālas un līdzi dejojamas mūziķu apvienības. Vakara atklājēju statusā iejutīsies sociāli-politiski-nenopietni-nopietni lirisko tekstu virknētāju grupa «Edža & Niknie», kas savu atpazīstamību ieguvuši, piedaloties dažādos nopietnos un ne tik nopietnos muzikālos konkursos. Savukārt ar ugunīgākas gaisotnes radīšanu vakaru turpinās turbofolka apvienība «Oranžās brīvdienas», kas šajā gadā ir krietni daudz strādājusi. Mūziķi paguvuši uzfilmēt vairāk nekā vienu videoklipu, tūrē izbraukāt teju vai visu Austrumeiropu, kā arī uzvarēt jauno grupu konkursā «Soundwave». Vakara muzikālās programmas noslēgumā uz skatuves kāps Latvijas pankroka žanra veterāni un karognesēji — «PND», kuri uz skatuves nekad nezaudē īsto attieksmi. Tāpat kā citas reizes, arī šoreiz viņi ļaus dziedāt līdzi jau zināmiem hitiem — «Meitene», «Pārdaugava» un «Vagīna». Plates griezīs un ballīti līdz rītam garantēs DJ Lūsis.

LU SZF fukšu balle, kā ierasts, bijusi «SZF Dienu» noslēguma pasākums, kur tiek aicināti ne tikai iesvētības apmeklējušie 1. kursa studenti, bet arī citi ballēties gribētāji.

Pasākuma sākums — plkst. 22.00.
Ieejas maksa: fukšiem ar flaieri — Ls 1, LU studentiem — Ls 1,50, citiem — Ls 2.

Informatīvie atbalstītāji: www.easyget.lv, www.hc.lv.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv