LU vienojas ar Borisa un Ināras Teterevu fondu par sadarbību

Apollo
4 komentāri

23.maijā LU Botāniskajā dārzā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi un Latvijas Universitātes rektors profesors Mārcis Auziņš parakstīja nodomu protokolu par sadarbību un atbalstu projektiem LU Botāniskā dārza attīstībai, kultūras mantojuma saglabāšanai, kā arī Eiropas humānās tradīcijās balstītu zināšanu un prasmju izplatīšanai.

LU vienojas ar Borisa un Ināras Teterevu fondu par sadarbību

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Esmu priecīgs vērot filantropijas atdzimšanu Latvijā. Esmu pārliecināts, ka šīs dienas nodomu protokols ir lielas un skaistas sadarbības sākums, no kā labumu gūs gan Latvijas Universitātes studenti, gan Latvijas sabiedrība kopumā,» atzīst Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš.

«Mūsu fonds ar ikvienu atbalstīto projektu veicina zināšanu pieejamību. Sadarbība ar Latvijas lielāko universitāti paver iespējas daudzveidīgai sadarbībai vienlaikus gan izglītības kā tādas, gan izglītības vides attīstības jomās,» saka mecenāts Boriss Teterevs.

«Ļoti daudzi cilvēki smeļas spēku un iedvesmu dabā, un Botāniskais dārzs ir viena no rīdzinieku mīlētākajām oāzēm. Tas nodrošina gan atpūtas iespējas, gan ir zinātniskās izpētes centrs un mīlestības pret dabu iemiesojums. Es arī ceru, ka atbalsts dārza attīstībai sniegs iespēju vēl vairāk palielināt apmeklētāju skaitu,» akcentē mecenāte Ināra Tetereva.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv