Lukašenko skarbs izteicienos par Minskas «Dinamo» un Baltkrievijas izlasi Video

Apollo
23 komentāri

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko nesen masu medijiem atbildējis uz jautājumiem un to starpā asi kritizējs KHL klubu Minskas «Dinamo» un arī Baltkrievijas hokeja izlasi par nespēju kvalificēties Soču olimpiskajām spēlēm.

Lukašenko skarbs izteicienos par Minskas «Dinamo» un Baltkrievijas izlasi

Foto: Reuters/Scanpix

«Minskas «Dinamo» šobrīs ir mūsu bagātākais klubs, hokejisti pelna labas algas. Jūs sakat, ka jums kauns par to runāt, man vēl lielāks kauns ne tikai runāt, bet dzirdēt par to, kā spēlē «Dinamo»,» izteicies prezidents.

«Bet tas, ko izdarīja Baltkrievijas izlase, neietilpst nekādos rāmjos. Es uz to mierīgi nenoskatīšos, Baltkrievijas izlases nekvalificēšanās Soču olimpiskajām spēlēm ir kaunpilna. Baltkrievijas hokejisti nekvalificējas olimpiskajām spēlēm - tas ir apkaunojoši!,» skarbs savā runā ir Lukašenko.

Tāpat prezidents asi kritizējis riteņbraukšanas pārstāvjus, kuri lūguši valsts atbalstu velotreka būvniecībai, pretī solot medaļas. «Kur ir tas rezultāts? Man nākamajā nedēļā būs tikšanās ar Sporta ministrijas vadību un viņiem pajautāšu vērtējumu. Acīmredzot mūsu sporta funkcionāriem smadzenes nestrādā vai arī viņi negrib strādāt,» piebilda Lukašenko, kurš paslavējis tenisisti Viktoriju Azarenku un biatonisti Darju Domračovu, bet norādījis, ka aiz viņām nav sekotāju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv