LVRTC piešķir 5% atlaidi raidorganizāciju tarifiem

Apollo
0 komentāru

VAS «Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs» (LVRTC) valde nolēmusi piemērot 5% atlaidi raidorganizāciju programmu pārraidīšanas tarifiem 2009. gadā. Šāda pretimnākšana raidorganizācijām sarežģītajā tirgus situācijā kļuvusi iespējama, samazinot LVRTC kopējo atalgojuma fondu.

1. janvārī stājās spēkā LVRTC jaunie tarifi, kuri ir vidēji par 10–15% augstāki nekā iepriekšējā periodā, tomēr nepārsniedz pakalpojuma pašizmaksas pieauguma līmeni, portālam «Apollo» pavēstīja LVRTC pārstāve Ieva Grudule.

LVRTC pakalpojumu cenas netika mainītas pēdējos trīs gadus, lai arī kopējais inflācijas līmenis valstī šajā laikposmā pārsniedza 32%, bet uz radio un televīzijas apraidi attiecināmās izmaksas kopumā pieauga pat par 67,5%.

Tomēr mērķtiecīgā darbā LVRTC spējis ierobežot izmaksu kāpumu, veicot investīcijas uzņēmuma infrastruktūrā, racionalizējot dažādus saimnieciskos procesus un samazinot darbinieku skaitu.

Lai gan  LVRTC jau iepriekš raidorganizācijām nācis pretī, ilgstoši nepaaugstinot tarifus, uzņēmuma vadība cer, ka pašlaik piešķirtā atlaide pašreizējā tirgus situācijā raidorganizācijām ļaus optimizēt savas izmaksas un veiksmīgāk pārdzīvot tirgus lejupslīdi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv