LZS lems, vai no savām rindām izslēgt Ingrīdu Latimiru

Apollo
105 komentāri

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) viena no Rīgas nodaļām drīzumā lems, vai no savām rindām izslēgt bijušo Saeimas priekšsēdētāju Ingrīdu Latimiru, aģentūrai LETA sacīja LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

LZS lems, vai no savām rindām izslēgt Ingrīdu Latimiru

Foto: Lita Krone/LETA

Kā ziņots, Latimira kļuvusi par apvienības «Saskaņas centrs» (SC) Saeimas frakcijas konsultanti ekonomiskajos jautājumos.

Brigmanis skaidroja, ka politiskā spēka reģionālās nodaļas autonomi un patstāvīgi risina savas iekšējās lietas. Gadījumā, ja tiks pieņemts lēmums par viņas izslēgšanu no nodaļas, tad LZS valdei vēl būs jāapstiprina lēmums par Latimiras izslēgšanu no partijas.

Kā ziņots, Latimira par SC frakcijas konsultanti sākusi strādāt šonedēļ un SC plāno izmantot viņas zināšanas un iemaņas ekonomikā, aģentūrai LETA sacīja frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Agešins.

Latimira (tolaik ar uzvārdu Ūdre) ievēlēta 7.Saeimā 1998.gadā, pēc tam uz neilgu brīdi ieņēmusi ekonomikas ministres amatu. Saeimas priekšsēdētājas pienākumus viņa pildīja no 2002.gada līdz 2006.gadam.

Latimira bijusi «Jaunās partijas» biedre, vēlāk savu politisko karjeru turpināja Zaļo un zemnieku savienības sastāvā.

2004.gadā viņa bija nozīmēta kā kandidāte uz Eiropas nodokļu un muitas komisāres amatu, taču valdība atsauca Latimiras kandidatūru minētajam amatam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv