M. Dukurs: jāturas, vēl divi braucieni

Apollo
0 komentāru

Skeletonists Martins Dukurs ir apmierināts ar paveikto pirmajos divos braucienos Vankūveras olimpiskajās spēlēs, taču atzīst, ka ir elementi, kam vēl vajadzīgi uzlabojumi.

M. Dukurs: jāturas, vēl divi braucieni

Foto: Reuters/«Scanpix»

Pēc pirmajiem diviem braucieniem Martins Dukurs uzsvēra, ka ātrums Vistleras trasē ir milzīgs. «Ātrums ir milzīgs, spiediens liels, galva šļūc pa zemi. Bet jāturas, vēl divi braucieni. Katrā trasē ir atslēgas vietas. Šeit tāda ir visa trase. Visu laiku kapā. Nobraucu lejā, es vēl neesmu atelsies,» sacīja sportists.

Viņš teica, ka savā sniegumā vēl redz nepieciešamību pēc uzlabojumiem. «Bet kopumā es esmu apmierināts, salīdzinot ar to, kā man gāja treniņos. Kopumā esmu apmierināts,» viņš pauda.

Martins Dukurs piebilda, ka viņam «starts iedod sākuma izrāvienu», savukārt pašreizējam otrās vietas ieguvējam Džonam Montgomerijam (Kanāda) lielākas priekšrocības sniedz perfektā trases pārzināšana, līdz ar to labāk izdodas nobraukt trases lejas daļu. «Viņš šeit [Vistleras trasē] noraucis 200 braucienu, es viņam neko nevaru pārmest. Viņš ir mājinieks, un tas ir normāli, ka viņs piebraucis šo trasi. Neviens padoties netaisās. Rītdiena rādīs,» piebilda Dukurs.

Jau vēstīts, ka sezonas līderis Martins Dukurs saglabā pirmo vietu pēc pirmajiem diviem no četriem braucieniem skeletonā Vankūveras ziemas olimpiskajās spēlēs.

Pasaules kausa ieguvējs un Eiropas čempions bija ātrākais pirmajā braucienā, bet otrajā bija otrais pēc kanādieša Džona Montgomerija, kurš latvietim zaudē 0,26 sekundes. No astotās vietas pēc pirmā brauciena uz sesto vietu divu braucienu summā pacēlās Martina brālis Tomass Dukurs, kurš atpaliek 0,91 sekundi.

Trešais un ceturtais brauciens risināsies piektdien (sestdienas rītā pēc Latvijas laika). Trešajā braucienā sportisti startēs, sākot ar līderi, bet ceturtajā - pirmie 20 pēc trešā brauciena apgrieztā kārtībā.

Vairāk olimpisko spēļu ziņu lasiet «www.bns.lv». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv