M. Dukurs: Testējot esmu pazaudējis braukšanas garšu

Apollo
18 komentāri

Latviešu skeletonists Martins Dukurs sarunā ar «Apollo» norādīja, ka treniņu laikā Soču olimpiskajā trasē svarīgākais būs atrast īstās slidas un kamanas.

Martins Dukurs

Foto: Ieva Lūka/LETA

Latvijas skeletonu otrdienas preses konferencē pārstāvēja tikai treneris Dainis Dukurs, kamēr viņa dēli - Martins un Tomass - palika mājās, lai veiktu pēdējos tehnikas sagatavošanas darbus pirms došanās uz treniņiem Sočos.

«Sočos svarīgākais būs saprast, ar kādām slidām un kamanām sākt jauno sezonu. Taču nebūs tā, ka atradīsim kaut ko labu un to taupīsim līdz pat Olimpiādei. Gluži otrādi - mēģināšu arī citās trasēs, jo tas būs labs pārbaudījums, turklāt palīdzēs man «piešauties»,» saka Martins.

«Principā jāskatās, kāds būs sezonas sākums. Kad esi uzņēmis ritmu, gribas to noturēt, tādēļ mākslīgi nekādi kritumi netiks veidoti. Ja viss būs labi, tad kādu posmu varbūt varēs atļauties ziedot, lai izmēģinātu kaut ko jaunu. Gribētos jau cerēt, ka sezonas laikā varēšu žāvēt airus,» ar smaidu izsakās pagājušās sezonas Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētājs.

«Nevarētu teikt, ka salīdzinājumā arī Vankūveras olimpisko spēļu sezonu šogad kaut kas tiktu darīts citādāk. Drīzāk jau no komandas jūtu vēl lielāku atdevi - ikviens ir gatavs palīdzēt jebkurā brīdī. Neteikšu, ka tā nebija citus gadus, taču šogad vienkārši komanda ir lielāka un esam lielāks spēks

«Treniņos Altenbergā pašam veicās ne pārāk labi un biju vīlies. Siguldā jau klājās labāk, bet ne tā, kā gribētos. Ar lielo testēšanas apjomu esmu pazaudējis braukšanas garšu, jo visu laiku mainās slīdēšana un braukšanas trajektoriju augstumi,» atzīst Martins.

Pasaules kausa jaunā sezona sāksies novembra beigās Kalgari trasē Kanādā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv