M. Dukurs: Vistleras trase ir sarežģītākā visā pasaulē

Apollo
0 komentāru

Latvijas skeletonists Martins Dukurs intervijā LETA Video Vankūveras olimpisko spēļu trasi Vistlerā nodēvējis par sarežģītāko visā pasaulē.

Martins Dukurs

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Trase ir sarežģīta, ļoti ātra, es pat teiktu, ka tā ir sarežģītākā visā pasaulē. Tādēļ ir grūti izteikt prognozes vai minējumus par sportistu ieņemtajām vietām, jo varbūt kāds braucējs, kurš Pasaules kausa kopvērtējumā ir ārpus desmitnieka, piemēram, nobrauks četrus stabilus braucienus un iekļūs trijniekā,» skaidroja Dukurs, piebilstot, ka viņam pašam gan šī trase patīkot.

Skeletona sacensības vīriešiem, kurās Latvijai ir lielas cerības uz augstu vietu, sāksies naktī uz piektdienu, plkst. 4.30 pēc Latvijas laika. Tajās pirmajā braucienā sportisti startēs pēc vietām, kādas izcīnīja šīs sezonas Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā - Martins Dukurs trasē dosies pirmais, bet Tomass Dukurs startēs ar ceturto numuru.

«Trase ir tik ātra un grūta, ka jūtu nogurumu pēc katra treniņbrauciena. Tieši lielais ātrums padara to bīstamu. Ir ļoti viegli tajā kļūdīties, tādēļ jābūt uzmanīgam katrā tās vietā,» intervijā Kanādas masu medijam «thestar.com» atzina Martins Dukurs.

Skeletonists arī izteica cerību, ka laika apstākļi saglabāsies silti, kas varētu dot ne tik lielas priekšrocības konkurentiem no Vācijas. «Vācieši ir ļoti ātri, kad ir lieli mīnusi. Ja grādu skaits būs ap nulli viss būs kārtībā.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv