Mācību gada noslēguma ballīte beidzas ar grautiņu

Apollo
50 komentāri

Ar masu nekārtībām sestdien beigusies kāda sociālās saziņas tīklā «Facebook» organizēta mācību gada noslēguma ballīte Anglijas dienvidaustrumos.

Mācību gada noslēguma ballīte beidzas ar grautiņu

Foto: D.Clow - Maryland, CC BY-NC 2.0

«Daily Mail» vēsta, ka sākotnēji nelielā draugu lokā iecerētā ballīte kādā mājā Anglijas dienvidaustrumos, Sarijas grāfistē, izvērtusies par īstu grautiņu pēc tam, kad ielūgums uz to tika neapdomīgi izplatīts «Facebook».

Svētdienas vakarā privātmājā sāka ierasties nelūgti viesi. Jandāliņam uzņemot apgriezienus un kļūstot aizvien skaļākam, kaimiņi izsauca policiju, taču satracinātie pusaudži uzbruka policijas darbiniekiem, apmētājot viņus ar dažādiem priekšmetiem. Viena policijas darbiniece tika savainota, cietušas arī vairākas policijas automašīnas.

Policija aizturējusi trīs ballītes dalībniekus un meklē notikušā aculieciniekus. Savukārt vecāki, kas notikuma brīdī nebija mājās, joprojām neko nezina par notikušo.

Tikmēr pusaudži, kas apmeklējuši ballīti, sociālās saziņas tīklā «Twitter» apspriež, ka jaunieša, kurš ballīti organizēja, dzīve pēc vecāku atgriešanās būs īsta elle.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv