Maijā vislielākā alga no ministriem bijusi Matīsam

Apollo
48 komentāri

No ministriem maijā vislielāko algu saņēmis satiksmes ministrs Anrijs Matīss, liecina Valsts kancelejas publiskotā informācija par izmaksātajām algām pagājušajā mēnesī.

Maijā vislielākā alga no ministriem bijusi Matīsam

Foto: Edgars Priedītis/LETA

Matīss algā ir saņēmis 1243 latus pēc nodokļu nomaksas. Par dažiem latiem mazāka alga bija iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (RP) - viņš saņēmis 1235 latus. Vēl virs 1200 latiem maijā saņēmuši divi ministri - tieslietu ministrs Jānis Bordāns (VL-TB/LNNK) un aizsardzības ministrs Artis Pabriks (V) - viņu kontos ieskaitīti 1213 lati katram.

Zemkopības ministre algā saņēmusi 1189 latus, bet kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende (VL-TB/LNNK) par ministres pienākumu pildīšanu saņēmusi 1184 latus. Savukārt par četriem latiem mazāka alga - 1180 lati - bija veselības ministrei Ingrīdai Circenei (V) un ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam (RP). Diviem valdības locekļiem - izglītības un zinātnes ministram Vjačeslavam Dombrovskim (RP) un finanšu ministram Andrim Vilkam (V) par darbu maijā samaksāti 1169 lati.

Premjerministrs Valdis Dombrovskis (V) par valdības vadīšanu maijā saņēmis 1309 latus.

Tikmēr mazāko algu maijā saņēmusi labklājības ministre Ilze Viņķele (V) - viņas kontā ieskaitīti 879 lati. Ministrei gan maijā bija atvaļinājums.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv