Maijs — Ģimenes mēnesis

Apollo
0 komentāru

Nodibinājums «Fonds ģimenei» šogad nolēmis Ģimenes svētkus svinēt vēl plašāk un Rīgas Domē iesniedzis priekšlikumu pasludināt maiju par Ģimenes mēnesi, kā arī pieteikumu atļaut katrā šā mēneša sestdienā organizēt pasākumus Vērmanes dārzā ģimenēm. Savu darbību fonds izvēlējies paplašināt, ņemot vērā pašreizējo krīzi valstī, portālu «Apollo» informēja Evija Pukje-Jansone, «Fonda ģimenei» pārstāve.

Maijs — Ģimenes mēnesis

Foto: Apollo

Katrai sestdienai izvēlēts savs moto, kas tiks akcentēts pasākumu laikā: 2. maijā — «Tēvs — ģimenes balsts», 9. maijā — «Māte — ģimenes sirds», 16. maijā — «Jaunieši — ģimenes cerība», 30. maijā — «Bērni — ģimenes prieks». Ģimenes šajās dienās varēs par brīvu piedalīties atrakcijās, konkursos, spēlēs, klausīties koncertus u. c.

Svētku centrālā diena «Ģimene — Latvijas lepnums un spēks» paredzēta 23. maijā, kad notiks ne tikai pasākumi Vērmanes dārzā, bet arī gājiens uz Doma laukumu un nominantu godināšana Doma baznīcā. Svētkus tiešraidē no Vērmanes dārza un noslēguma pasākumiem atspoguļos Latvijas Televīzija.

Biedrība «Fonds ģimenei» atgādina, ka līdz 31. martam var pieteikt ģimenes. Pieteikuma anketu sūtīt uz adresi: Doma lauk. 1, Rīga, LV-1050, ar norādi «Ģimenes svētku nominācija» vai uz e-pasta adresi: nominacija@gimenessvetki.lv. Pieteikuma anketa atrodama mājaslapā www.gimenessvetki.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv