Maikla Džeksona fani stāv rindā pēc biļetēm uz filmu «This Is It»

Apollo
0 komentāru

Maikla Džeksona fani jau ceturtdienas pēcpusdienā pulcējās pie Losandželosas kinoteātra «Nokia Theatre» izklaides kompleksā «L.A. Live complex», lai nopirktu biļetes uz dokumentālo filmu «This Is It» («Maikls Džeksons. Tas arī viss»), ko ASV sāks rādīt 27.oktobrī.

Maikla Džeksona fani stāv rindā pēc biļetēm uz filmu «This Is It»

Foto: AP/Scanpix

Biļetes uz Džeksona horeogrāfa Kenija Ortegas režisētās filmas pirmizrādi 27.oktobrī iepriekšpārdošanā gan sāks tirgot tikai svētdienas rītā, kas nozīmē, ka fani gaidot pavadīs vairākas dienas. «Nekad neko līdzīgu savā dzīvē neesmu darījusi, taču Maikls Džeksons ir tā vērts,» sacīja 53 gadus vecā Sallija Rubio.

Vairāki fani paņēmuši sev līdzi krēslus un saulessargus, lai mazinātu neērtības, ko viņiem nāksies paciest, gaidot vairāk nekā 48 stundas. Kā atklāja kompānija «AEG», kas organizēja Džeksona koncertus Londonā un vada izklaides kompleksu «L.A. Live complex», rindā aizliegts gatavot ēst, uz pārnēsājamiem mūzikas centriem klausīties mūziku, lietot alkoholu un izsliet teltis. Lai cilvēki varētu aiziet uz tualeti un paēst, rindu uzmana un par kārtību rūpējas uzraugi.

Kopumā uz 27.oktobra seansu Losandželosas kinoteātrī «Regal Cinemas Stadium 14» tiks pārdoti 3000 biļešu. Pārējos kinoteātros visā pasaulē filmu sāks demonstrēt no 28.oktobra.

Filmas izplatīšanas tiesības pieder kinokompānijai «Sony Pictures», kas par 60 miljoniem ASV dolāru (29,8 miljoniem latu) nopirkusi uzfilmētos mēģinājumu videomateriālus no kompānijas «AEG Live».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv