Maiks Taisons uzstāsies Brodvejā ar izrādi par savu dzīvi Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Leģendārais bokseris Maiks Taisons uzstāsies Brodvejā ar autobiogrāfisku izrādi «Mike Tyson: Undisputed Truth». Teātra izrāde, kurā vienīgais aktieris ir pats Taisons, aprīlī debitēja Lasvegasā. Tajā bijušais bokseris atklāti stāsta par karjeras veiksmēm un neveiksmēm.

Taču Taisons nolēmis no 31.jūlija līdz 5.augustam nospēlēt sešas izrādes Ņujorkā. Viņš sadarbosies ar amerikāņu filmu režisoru Spaiku Lī. Gan bokseris, gan režisors uzstāsies Brodvejā pirmoreiz.

«Es esmu ļoti ievainojams un vienkārši stāstu jums, kas es esmu, no kurienes nāku un kā tas viss notika,» Taisons sacīja preses konferencē.

Taisons kļuva slavens 1986.gadā, 20 gadu vecumā kļūstot par jaunāko smagsvara boksa čempionu. Taču pasaules slavu pavadīja dažādas nepatikšanas, tostarp cietumsods par izvarošanu, atkarība no narkotikām un naida lēkmes, kas viņu padarīja par regulāru tenku žurnālu apspriešanas objektu. Pēdējo gadu laikā Taisons apsūdzēts kokaīna glabāšanā un braukšanā alkohola reibumā. Viņš piedzīvojis personisku traģēdiju, kad negadījumā gāja bojā viņa četrus gadus vecā meita Eksodusa.

Taču Taisons iekarojis skatītāju simpātijas ar epizodisku lomu komēdijā «The Hangover» («Paģiras») un realitātes šovu, kurā stāstīts par viņa aizraušanos ar baložu turēšanu.

«Vajadzīga drosme, lai dotos ringā,» sacīja Lī. «Taču drosme vajadzīga arī, lai kāptu uz skatuves.»

Izrādē Taisons izklāsta savu dzīvesstāstu. Viņš piedzima Ņujorkas rajonā Bruklinā, un viņa māte bija prostitūta. Taisons pieļauj, ka viņa tēvs bijis suteners. 16 gadu vecumā, kad mira viņa māte, nākamais bokseris jau bija kļuvis par noziedznieku. Taču boksa treneris mudināja Taisonu pievērsties viņa cīņas talantam.

Taisons stāsta par pirmo laulību ar aktrisi Robinu Givensu 1989.gadā, cīņu ar iekšējiem «dēmoniem» un daudziem citiem notikumiem.

Lī režisējis filmas «Do the Right Thing», «Malcolm X» un «Inside Man». Daudzas viņa filmas stāsta par rasu savstarpējām attiecībām ASV. Viņš piekritis sadarbībai pēc Taisona Lasvegasas uzstāšanās noskatīšanās. «Tas ir lielisks stāsts, un viņš to stāsta meistarīgi,» viņš sacīja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv