Mājokļu renovācijai saņemts jau 201 projekta iesniegums

Apollo
0 komentāru

Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) aktivitātē «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» kopumā jau saņemts 201 projektu iesniegums līdzfinansējuma saņemšanai mājokļu renovācijai par kopējo līdzfinansējuma apjomu 10 116 309,82 lati, informē Ekonomikas ministrija

Mājokļu renovācijai saņemts jau 201 projekta iesniegums

Foto: Lita Krone/LETA

Kopumā kopš programmas uzsākšanas visvairāk projektu iesniegumi ir saņemti no Valmieras (33), Rīgas (26), Ventspils (19), Liepājas (16) un Limbažu novada (10).

Jūlijā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ERAF aktivitātes «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» ir saņēmusi 24 projektu iesniegumus. Šo projektu īstenošanai nepieciešamais ERAF līdzfinansējuma apjoms ir 1 256 241,09 lati.

Jūlijā potenciālie projektu īstenotāji no Rīgas pilsētas, Rīgas reģiona un Zemgales reģiona katrs iesniedza 6 projektu iesniegumus, četri projektu iesniegumi tika saņemti no Vidzemes un divi no Kurzemes.

Līdz šī gada 16.augustam ir noslēgti 86 līgumi, kuru īstenošanai piesaistīts ERAF līdzfinansējums ir 4 206 140,81 lati. Šobrīd renovācijas darbi notiek aptuveni 100 mājās visā Latvijā. Renovācija jau noslēgusies 10 daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, kurās  pēc renovācijas siltumenerģijas patēriņš samazinājies vidēji par 40%, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu.

Lai palīdzētu daudzdzīvokļu māju īpašniekiem un apsaimniekotājiem sagatavot projektu pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai un sagatavoties renovācijas darbu uzsākšanai nākamajā būvniecības sezonā, Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra šī gada rudenī turpinās semināru organizēšanu dažādās Latvijas pilsētās.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv