Malnačs: Spēļu sarunāšana nogalina sportu

Apollo
0 komentāru

Biedrības «Latvijas Futbola virslīga» izpilddirektors Normunds Malnačs tikšanās laikā ar Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas priekšsēdētāju Aināru Latkovski pārrunājis iespējas veikt grozījumus normatīvajos aktos ar mērķi cīnīties pret nelegālām totalizatoru aktivitātēm.

Normunds Malnačs

Foto: Edijs Pālens/LETA

Malnačs apsolīja sagatavot nepieciešamās izmaiņas tiesību normās, sadarbojoties ar Eiropas Futbola federāciju asociāciju (UEFA), kas palīdzētu cīnīties pret spēles iznākumu sarunāšanu ar mērķi gūt peļņu, bet Latkovskis solījis savu atbalstu tiesību normu virzībai Saeimā.

«Spēļu sarunāšana ar mērķi piepelnīties totalizatoros nogalina sportu,» Malnačs citēts portālā «futbolavirsliga.lv». «Tas nav jauns fenomens - laiku pa laikam totalizatoru skandāli parādās daudzās vietās Eiropā.»

«Esmu pārliecināts, ka Latvijas futbols ir salīdzinoši tīrs un lielākā daļa spēļu notiek pēc sportiskā principa. Tomēr nedrīkstam pasīvi gaidīt problēmu rašanos, un ir jārada preventīvi mehānismi. Tāpēc ir jāsāk ar likumdošanas sakārtošanu šajā jautājumā,» piebilda Malnačs.

Kā ziņots, Malnačs, kurš kopš 2006. gada strādāja par Latvijas biznesmenim Valērijam Belokoņam piederošā Anglijas kluba «Blackpool FC» direktoru, par biedrības «Latvijas Futbola virslīga» izpilddirektoru tika apstiprināts februāra nogalē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv