«Māmiņu kluba» labdarības pasākums Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Svētdien, 31. oktobrī simtiem māmiņu un tētu kopā ar saviem mazuļiem pulcējās salonā «Grīvas mēbeles», kur «Māmiņu klubs» organizēja pirmo labdarības pasākumu priekšlaikus dzimušo bērnu atbalstam.

Pasākumā bērnus izklaidēja Valsts Leļļu teātris, dziedāja grupa «Podziņas», notika jautra rotaļās iešana kopā ar folkloras kopu «Vilcenes», bet bērnu vecāki bez maksas varēja konsultēties ar bērnu ārstiem, psihologu, dietologu un citiem speciālistiem.

Vecāki pasākuma organizētājiem — «Lietišķās kreativitātes grupas» pārstāvjiem atzina, ka pirmo reizi bauda svētkus, kas paredzēti tik maziem bērniem, jo izklaides iespējas jaunajām ģimenēm pilsētā ir minimālas. Tāpēc vairāk nekā 300 pieaugušo kopā ar bērniem, no kuriem liela daļa bija zīdaiņa vecumā, apmeklēja «Māmiņu kluba» rīkotos svētkus. Pasākuma dalībnieki ne tikai jautri izklaidējās, bet arī atbalstīja priekšlaikus dzimušo bērnu vecāku konferences tapšanu, kas notiks 27. novembrī, rehabilitācijas centrā «Vaivari». Pavisam kopā pasākuma laikā, divās stundās, tika saziedoti 270 latu.

Fizioterapeite Klaudija Hēla, kas organizē priekšlaikus dzimušo bērnu vecāku konferenci, atzina: «Par tik lielu atbalstu mēs pat neuzdrošinājāmies sapņot! Mēs pateicamies visiem vecākiem, kas ziedoja naudu konferencei, tādējādi sniedzot iespēju visiem priekšlaikus dzimušo bērnu vecākiem bez maksas iegūt noderīgu, medicīnas speciālistu sniegtu informāciju par bērnu aprūpi.»

Lielais «Māmiņu kluba» pasākuma viesu skaits un vecāku atsaucība ir pierādījums tam, ka jaunajām ģimenēm ar maziem bērniem ir nepieciešamas izklaides iespējas, kafejnīcas, speciāli dienas seansi koncertos un kinoteātros, pulcēšanās vietas un citas iespējas, kas padarītu apkārtējo vidi draudzīgu ģimenēm ar maziem bērniem.

«Māmiņu kluba» labdarības pasākums 2 attēli Atvērt

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv