«Manchester United» atspēlējas un iegūst Anglijas Superkausu Video

Anglijas Superkausa futbolā - «Community Shield» - mačā svētdien otro gadu pēc kārtas triumfēja pašreizējie valsts čempioni «Manchester United», kas atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 3:2 (0:2) uzvarēja «Manchester City».

«Manchester United» atspēlējas un iegūst Anglijas Superkausu

Pirmajā puslaikā «Manchester City» komanda pēc Džoleona Leskota un Edina Džeko raidījumiem ieguva pārsteidzošu divu vārtu pārsvaru, taču otrā puslaika sākumdaļā īsa laika sprīdī neizšķirtu atjaunoja jaunais aizsargs Kriss Smalings un portugāļu pussargs Nani.

Uzvaru «Manchester United» komandai ar saviem otrajiem vārtiem mačā nodrošināja Nani, kurš precīzi sita jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā.

«Manchester United» komanda «Community Shield» trofeju izcīnīja 19. reizi kluba pastāvēšanas vēsturē.

Jaunā Anglijas premjerlīgas sezona sāksies nākamajā nedēļas nogalē. Tajā pēc 15 gadu pārtraukuma spēlēs arī Londonas «Queens Park Rangers» (QPR) komanda, kuru pārstāv Latvijas izlases centra aizsargs un ierastais kapteinis Kaspars Gorkšs.