«Manchester United» atspēlējas un uzvar «Arsenal»

Anglijas premjerlīgas čempionāta spēlē sestdien uzvaru izcīnīja pēdējo trīs sezonu čempionvienība «Manchester United», kas savā laukumā ar 2:1 (0:1) pieveica Londonas «Arsenal» komandu.

Pirmie rezultātu atklāja viesi, kad mača 40. minūtē precīzi sita krievu uzbrucējs Andrejs Aršavins. 59. minūtē Veins Rūnijs realizēja 11 metru soda sitienu, panākot izlīdzinājumu, bet 64. minūtē Abū Diabī bumbu sita savos vārtos, kas «Manchester United» nodrošināja uzvaru.

Vēl vienā sestdienas spēlē ceturto panākumu izcīnīja «Tottenham Hotspur», kas savā laukumā ar 2:1 (0:0) pieveica «Birmingham City» komandu, un turnīra tabulā pēc punktiem panāca Londonas «Chelsea» futbolistus.

Uzvarētāju labā ar vārtu guvumiem izcēlās Pīters Kraučs un Ārons Lenons, bet viesu rindās vienīgo reizi precīzs bija Lī Bovjērs.

Tikmēr smagu uzvaru sestdien izcīnīja pagājušās sezonas vicečempioni «Liverpool FC», kas viesos tikai ar 3:2 (1:1) pārspēja «Bolton Wanderers» futbolistus.

Pēc sestdienas mačiem premjerlīgas kopvērtējumā pirmās divas vietas ieņem «Chelsea» un «Tottenham Hotspur» komandas, kas tikušas pie 12 punktiem. Trešajā vietā ar deviņiem punktiem atrodas «Manchester United», kam ar septiņiem punktiem seko «Stoke City» futbolisti.