«Manchester United» otro gadu pēc kārtas izcīna Anglijas līgas kausu

Par Anglijas līgas kausa izcīņas turnīra uzvarētājiem svētdien otro reizi pēc kārtas kļuva «Manchester United» futbolisti.

Finālmačā, kas notika Vemblija stadionā, «Manchester United» komanda ar 2:1 (1:1) uzvarēja «Aston Villa» futbolistus.

Rezultātu mača piektajā minūtē atklāja «Aston Villa» pussargs Džeimss Milners, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet septiņas minūtes vēlāk Maikls Ouvens izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus «Manchester United» komanda guva mača 74. minūtē, kad precīzi sita Veins Rūnijs, kuram tie bija jau 28. vārti šosezon.

Kā ziņots, Anglijas līgas kausa izcīņas pusfinālā «Manchester United» divu spēļu summā pieveica otru Mančestras klubu «Manchester City», bet «Aston Villa» pusfinālā pārspēja «Blackburn Rovers».

Pagājušā gada Anglijas līgas kausa izcīņas finālā «Manchester United» pieveica «Tottenham Hotspur» komandu. Šo trofeju divus gadus pēc kārtas «Manchester United» izcīnīja pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē.