«Manchester United» pārliecinoši uzvar «Chelsea»

Anglijas Premjerlīgas čempionāta spēlē šodien uzvaru izcīnīja pašreizējā čempionvienība «Manchester United», kas savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja Londonas «Chelsea».

Nemanja Vidic

Rezultātu pirmā puslaika izskaņā atklāja Nemanja Vidičs, spēles 63. minūtē Veins Rūnijs dubultoja mājinieku pārsvaru, bet trīs minūtes pirms spēles beigām Dimitars Berbatovs guva trešos vārtus «Manchester United» labā.

Pēc izcīnītās uzvaras «Manchester United» Anglijas čempionāta kopvērtējumā ar 41 punktu pakāpās uz trešo vietu, turklāt pērnās sezonas čempioniem vēl ir divas spēles rezervē.

Čempionāta līderpozīcijās atrodas «Liverpool FC» komanda, kuras kontā ir 46 punkti, bet otrajā vietā esošajai «Chelsea» komandai ir 42 punkti.