«Manchester United» uzvar Mančestras derbijā Video

Anglijas premjerlīgas spēlē «Manchester United» šodien savā laukumā «Old Trafford» stadionā ar 4:3 pieveica «Manchester City» futbolistus.

«Manchester United» uzvar Mančestras derbijā

Šajā mačā pašreizējie Anglijas čempioni «Manchester United» četras reizes izvirzījās vadībā, bet ambiciozā «Manchester City» komanda trīsreiz spēja panākt izlīdzinājumu.

Jau otrajā spēles minūtē Veins Rūnijs atklāja mača rezultātu, tomēr 16. minūtē Garets Barijs panāca 1:1. Ptrā puslaika sākumā Darens Flečers vēlreiz izvirzīja vadībā «Manchester United», bet pēc trim minūtēm Kreigs Bellamijs atbildēja ar precīzu sitienu. Spēles 80. minūtē Flečers atkal atjaunoja vadību «Manchester United» komandai, bet 90. minūtē Bellamijs vēlreiz panāca neizšķirtu.

Uzvaras vārtus mājinieku labā spēles kompensācijas laika sestajā minūtē guva angļu uzbrucējs Maikls Ouvens, kurš tikai mača 78. minūtē uznāca laukumā, nomainot bulgāru Dimitaru Berbatovu.