Maradona: Pele un Platinī varētu tik daudz nemuldēt

Apollo
0 komentāru

Argentīnas izlases galvenais treneris Djego Maradona ieteicis Pele un Mišelam Platinī, kuri veltīja kritiku Maradonam, tik daudz nemuldēt.

Diego Maradona

Foto: AP/Scanpix

Kā ziņots, Brazīlijas futbola leģenda Pele otrdien izteicās, ka Maradona par savas dzimtās valsts komandas galveno treneri kļuvis tikai naudas dēļ.

«Es neesmu pārsteigts par tādiem izteicieniem. Un vispār Pele laiks doties uz muzeju,» atbildi parādā nepalika Maradona.

Eiropas Futbola federāciju apvienības (UEFA) prezidents Platinī kādu laiku atpakaļ paziņoja, ka Maradona ir izcils futbolists, taču slikts treneris. Arī uz šādiem izteicieniem Maradonam bija ko atbildēt.

«Arī par Platinī teikto es neesmu pārsteigts. Mums nekad nav bijušas tuvas attiecības. Mēs zinām, ko var sagaidīt no Francijas, bet Platinī ir francūzis un domā, ka ir pats labākais. Es nekad viņam neesmu pievērsis uzmanību,» izteicās Maradona.

Tāpat Maradona pastāstīja, ka viņš īpaši neuztraucas par tik maz gūtajiem vārtiem Pasaules kausa izcīņas spēlēs. «Komandas labi gatavojas katrai spēlei un rūpīgi pēta pretiniekus, tāpēc arī rezultativitāte nav tika liela.»

«Mazā rezultativitāte ir saistīta arī ar oficiālo turnīra bumbu «Jabulani», taču es negribu par to runāt, jo visi apkārt par to vien runā,» teica Maradona. «Bumbai ir zināma loma, un es palūgšu Pele un Platinī doties laukumā un uzspēlēt ar šo bumbu tā vietā, lai runātu par mani visādas muļķības.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv