Maratona laikā būs iespēja piekļūt ostai un dzīvesvietām

Apollo
0 komentāru

Lai gan Nordea Rīgas maratona laikā būs ierobežota satiksme, iedzīvotāji varēs piekļūt ostai un savām dzīvesvietām, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.

Maratona laikā būs iespēja piekļūt ostai un dzīvesvietām

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Pēc prāmja ienākšanas no pulksten 11.15 līdz 12.00 vieglās automašīnas varēs braukt pāri Eksporta ielai gar «Statoil» degvielas uzpildes staciju un tālāk pa Kronvalda buvlāri uz Elizabetes ielu, Rūpniecības ielu un tālāk uz Hanzas ielu. Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvalde Kronvalda bulvāra attiecīgajā posmā organizēs divvirzienu transportlīdzekļu satiksmi.

Kravas transportlīdzekļi pēc prāmja ienākšanas no pulksten 11.15 līdz 12.00 varēs izbraukt no ostas uz Eksporta ielu, kur būs kravas transportlīdzekļiem īpaši norobežota josla, tālāk varēs braukt līdz Hanzas ielai, pāri Pulkveža Brieža ielai, lai izbrauktu laukā no maratona trases maršruta.

Gan kravas, gan vieglās automašīnas atpakaļ uz ostu varēs braukt pēc 14.00, kad skrējēji vairs nebūs uz Eksporta ielas. Iebraukšana tiks organizēta pa to pašu koridoru pāri Pulkveža Brieža ielai.

Transportlīdzekļu satiksmi organizēs gan Rīgas maratona organizatori, gan Ceļu policija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv