Marejs uzvar Dohas turnīra finālā

Kataras galvaspilsētas Dohas «ATP World Tour 250» sērijas tenisa turnīra finālmačā skots Endijs Marejs sestdien ar rezultātu 6-4, 6-2 pieveica amerikāni Endiju Rodiku.

Vēl pirms mača ar trešo numuru izliktais Marejs izteicās, ka muguras traumas dēļ varētu finālā vispār nespēlēt. Tomēr tenisists, kurš pusfinālā pārspēja pasaules otro raketi Rodžeru Federeru, tomēr laukumā devās un izcīnīja vieglu uzvaru 70 minūšu laikā.

Šis Marejam ir devītais ATP tituls karjerā. Turklāt viņš uzvarēja otrajā turnīrā šogad divās aizvadītajās sacensībās, jo pagājušajā nedēļā viņš izcīnīja panākumu arī Abū Dabī paraugturnīrā.

Arī pagājušajā gadā Marejs Dohas turnīrā triumfēja, bet 2007.gadā spēja iekļūt finālā.

Vakar tika noskaidroti šī turnīra dubultspēļu uzvarētāji. Savu pirmo kopīgo titulu izcīnīja spāņi Rafaels Nadals un Marks Lopess, kuri uzvarēja ATP dubultspēļu ranga līderus Danielu Nestoru un Nenadu Zimoņiču. Nadals tādejādi kaut nedaudz reabilitējās par neveiksmi vienspēļu turnīrā, kur zaudēja jau turnīra ceturtdaļfinālā.