Marijas Naumovas studija sāk dalībnieku uzņemšanu

Apollo
0 komentāru

Marijas Naumovas bērnu un jauniešu studija «MarieN Studio» ar 7. septembri atsāk nodarbības, portālu «Apollo» informēja Maija Trikule, studijas biroja vadītāja.

Marijas Naumovas studija sāk dalībnieku uzņemšanu

Foto: www.marien-studio.lv

Studija jau piekto gadu piedāvā apmeklēt vokāla, mūsdienu dejas, hiphopa, sporta deju, klasiskā baleta, jogas un folkloras nodarbības. Jaunajā mācību gadā interesentiem piedāvā apgūt arī skatuves mākslu, krievu vokālu, mūzikas terapiju un angļu valodu dažādām vecuma grupām. Pieaugušie tiek aicināti mācīties salsu, mūsdienu deju un klasisko baletu.

Piesakieties uz nodarbībām pie pazīstamiem un profesionāliem pasniedzējiem — dziedātājas Lienes Šomases un Agneses Barones, Latvijas Mūzikas akadēmijas pasniedzējas Guntas Stades, kustību režisores Ingas Raudingas, mūsdienu deju speciālistes Annas Soboļevas, kā arī citiem lieliskiem pedagogiem!

Ja vēlaties piedalīties konkursos un dziedāt uz lielās skatuves, nenokavējiet — panākumus guvušās Marijas Naumovas bērnu un jauniešu studijas popgrupa «Rondino», «miniRONDINO», «HOP» un «miniPOP» izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanu. Noklausīšanās notiks 17. septembrī plkst. 17.00 «MarieN Studio» telpās.

Plašāka informācija un nodarbību grafiks pieejams mājaslapā: www.marien-studio.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv