Marlona Brando pirmā sieva tiesājas par vīra pelniem

Apollo
0 komentāru

Leģendārā amerikāņu aktiera Marlona Brando pirmā sieva cenšas iegūt savā īpašumā nelielu daudzumu bijušā vīra pelnu, kas glabājas pie Brando dēla draudzenes Donas Lopesas Geonas.

Marlona Brando pirmā sieva tiesājas par vīra pelniem

Foto: Scanpix/SIPA

Marlons Brando nomira 2004.gadā, un pēc nāves lielākā daļa viņa pelnu tika izkaisīta. Tomēr nelielu daudzumu pelnu sev par piemiņu paņēma aktiera dēls Kristians Bando. Pēc četriem gadiem nomira arī viņš, un atlikušie pelni nonāca pie Kristiana Brando draudzenes.

Tagad Brando bijusī sieva un Kristiana māte Anna Kašfi iesūdzējusi Lopesu Geonu Losandželosas apgabala Augstākajā tiesā, uzstājot, ka pelni pieder viņai.

Tomēr Lopesa Geona sarunā ar izklaides ziņu portālu «Tmz.com» pavēstīja, ka negrasās atdod pelnus. «Kristians nebija sevišķi tuvs ar saviem vecākiem, īpaši ar māti. Viņš negribētu, lai viņa īpašums tiktu viņai,» uzsvēra Lopesa Geona.

Tāpat viņa piebilda, ka, tiklīdz sapratusi, ka citi grib savākt Kirstiana īpašumu, viņa paņēmusi daļu pelnu un izkaisījusi to virs Frenklina kanjona Beverlihilzā. Sieviete neprecizēja, cik daudz pelnu pie viņas palicis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv