Martā būs izstāde «Māja I»

Apollo
0 komentāru

2009. gadā no 11. līdz 15. martam jau tradicionāli notiks starptautiskā būvniecības industrijas izstāde «Māja I», lai sniegtu iespēju sekot mūsdienu celtniecības attīstības tendencēm, tehnoloģiju jaunumiem un to izmantošanai, kā arī sekmētu tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Jaunajā un Vecajā Eiropā, Krievijā un citos reģionos.

Martā būs izstāde «Māja I»

Foto: www.imebeles.lv

Apmeklētāji uz izstādi nāk vairāku mērķu vadīti — profesionāļi vēlas iepazīties ar nozares attīstību un virzību, jaunumiem, satikties ar kolēģiem, konkurentiem un klientiem, bet plašāks apmeklētāju loks profesionāļu saietā vēlas atrast kādas problēmas risinājumu un saņemt profesionāļa padomu. Lai izstādes dalībnieki varētu adekvāti reaģēt uz dažādo apmeklētāju vēlmēm, izstāde «Māja I» tiek dalīta — īpaša programma paredzēta profesionāļiem un atšķirīga programma plašam apmeklētāju lokam.

Izstādi «Māja I» organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība «BT 1» sadarbībā ar Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociāciju un Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Ekonomikas ministrijas Būvniecības departamentu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociāciju LANĪDA.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Valūtu kursi

24.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv