Martas Ritovas koncerts «Palladium» jau pirmdien

Apollo
18 komentāri

Dziedātājas un dziesmu autores Martas Ritovas lielā diena tikpat kā klāt – jau pirmdien, 16. decembrī koncertzālē «Palladium» notiks viņas līdz šim lielākais koncerts, kurā skanēs pirms dažām nedēļām iznākušā albuma «Mainiet vārdus» repertuārs un citas dziesmas. Jo īpašāku koncertu dara fakts, ka 16. decembris ir arī mūziķes dzimšanas diena.

Martas Ritovas koncerts «Palladium» jau pirmdien

Foto: Publicātes foto

Stāsta Martas Ritovas izdevējs Guntars Račs («MicRec»): «Martas albums ir atradis savus klausītājus un, šķiet, var kļūt par vienu no gada pieprasītākajiem jauno latviešu mākslinieku veikumiem. Taču viņai ir svarīgs ne vien muzikālais skanējums, bet arī priekšnesuma vizuālais risinājums, tādēļ pirms koncerta daudz pūļu ieguldīts gatavojot skatuves iekārtojumu un strādājot ar tērpu mākslinieci Kristu Tabaku. Priecājos, ka Martas koncertu iesildīs Gints Cālītis, kurš šobrīd spēlē grupā «Linga», bet savulaik kopā ar Martu muzicēja grupā «Zvaigžņu zagļi». Gints ir tā saucamais «loopmaster», kurš improvizējot rada dažādas skaņu cilpas, pats arī dzied un spēlē ģitāru. Cilvēks orķestris.»

Gatavojoties koncertam Marta Ritova saņēmusi priecīgu ziņu, ka viņas duets ar Ivo Grīsniņu-Grīsli «Tu neļauj» iekļuvis starp 25 dziesmām, kas turpinās cīņu par uzvaru Latvijas Radio 2 «Muzikālajā bankā». Ivo Grīsniņš-Grīslis šajā dziesmā būs Martas partneris arī uz «Palladium» skatuves.

  • Biļetes nopērkamas «Biļešu paradīze» tirdzniecības vietās un internetā «bilesuparadize.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv