Martins Dukurs noslīd uz piekto vietu Pasaules kausa kopvērtējumā

Pasaules kausa izcīņas septītajā posmā skeletonā vīriešiem, kas pagājušajā naktī notika 2010. gada Vankūveras olimpiskajā trasē Vistlerā, 12. vietu izcīnīja Latvijas sportists Martins Dukurs.

Martins Dukurs

Pēc pirmā brauciena Dukurs bija 13. vietā, bet otrajā braucienā viņš spēja uzrādīt sesto labāko rezultātu, kas gan ļāva pakāpties tikai par vienu vietu.

Vēl viens Latvijas sportists Tomass Dukurs pēc pirmā brauciena bija 17. vietā, bet otrajā uzrādīja 14. rezultātu, kas divu braucienu summā ļāva pakāpties uz 16. vietu.

Sacensībās uzvarēja kanādietis Džons Montgomerijs, kam Martins Dukurs zaudēja 1,30 sekundes, bet Tomass Dukurs — 1,65 sekundes.

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā Martins Dukurs ar 1018 punktiem nokrita uz piekto vietu, bet Tomass Dukurs ar 613 punktiem pakāpās uz 15. vietu. Pirmais ar 1076 punktiem ir Krievijas skeletonists Aleksandrs Tretjakovs, kas septītajā posmā finišēja devītajā vietā.