Martins Dukurs: primārais bija Eiropas čempionāts

Apollo
0 komentāru

Martins Dukurs pēc izcīnītās uzvaras Pasaules kausa posmā Īglsā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts sacīja, ka abus braucienus ir veicis labā līmenī.

Martins Dukurs: primārais bija Eiropas čempionāts

Foto: AP/«Scanpix»

Iglsā Dukurs otrās vietas īpašnieku vācieti Franku Rommelu apstreidza par 0,25 sekundēm. Bronzas medaļu izcīnīja Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas. 

Līdz ar uzvaru Īglsa, Martins uzvarēja arī Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā un kļuva arī par Eiropas čempionu. Dukurs kopvērtējumā izcīnīja 1694 punktus. Kopumā šajā sezonā Dukurs uzvarēja četros no astoņiem posmiem.

«Primārais bija Eiropas čempionāts, sportists sacījis portālam «parsportu.lv». Tāpēc šoreiz daudziem sīkumiem veltīju lielāku uzmanību nekā parasti. Jau no treniņbraucieniem ar vienu aci skatījos, ko dara un kā sokas konkurentiem, kam parasti daudz nesekoju līdz un vairāk koncentrējos tikai savam startam. Ne kanādiešiem vai amerikāņiem, bet eiropiešiem. Ļoti nopietni braucu treniņos, testēju slidas. Līdz pat pēdējam brīdim nebija īstas skaidrības par laika apstākļiem. Pirmajās dienās bija silts, taču beigās palika vēsāks.

Martins abus braucienus vērtē kā labus. «Kļūdiņas bija, tomēr abus veicu labā līmenī. Jau treniņos viss gāja labi un bija pārliecība, ka arī sacensībās būs labi. Tā arī bija.»

Uz jautājumu, vai Vankūverā četri braucieni nāks par labu viņam, Pasaules kausa uzvarētājs atbild apstiprinoši: «Domāju, ka jā. Pēdējā gada laikā esmu kļuvis stabilāks. Ja no diviem braucieniem viens nojūk, tad čušs. Tāpēc četri braucieni man noteikti ir vairāk pa prātam,» piebilda Martins.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv