Marts Kristiāns Kalniņš Ziemassvētku koncertuzvedumā

Apollo
0 komentāru

Ziemassvētki ir īpaši ģimenes svētki, tā ir iespēja būt kopā ar ģimeni un bērniem, ar tuviem un mīļiem cilvēkiem. Tas ir arī dāvanu laiks — priecīgi ir gan dāvinātāji, gan saņēmēji.

Marts Kristiāns Kalniņš Ziemassvētku koncertuzvedumā

Publicitātes foto

Marts Kristiāns Kalniņš par mūziķu sarūpēto dāvanu — koncertuzvedumu «Sētā nāk rūķīt’s ar dāvanu maisu» — saka: «Ziemassvētki — tā ir dāvana bērniem no pieaugušajiem, un viņi ir laimīgi par to, ka bērni ir priecīgi. Šī doma ir koncerta koncepcijas pamatā. Man tas ir īpašs ar to, ka dota iespēja muzicēt citādāk, nekā ierasts. Patiešām patīkami sadziedāties ar jauniešu ansambli «Gaismiņa» un citiem koncerta dalībniekiem, ar kuriem dziedu nedzirdētas Ziemassvētku dziesmas, kas ir interesanti man pašam un, esmu pārliecināts, saistīs arī klausītājus.» 

Koncertā kopā ar Martu Kristiānu Kalniņu uzstāsies Emīls Dreiblats, Inese Jurjāne, Normunds Kalniņš un bērnu un jauniešu vokālais ansamblis «Gaismiņa» (vadītāja Dzintra Orba). Koncertuzveduma režiju veidojusi Sigita Jevgļevska.

Koncerti Liepājas Latviešu biedrības namā 16. decembrī plkst. 16.00 un 19.00, Kuldīgas kultūras centrā 23. decembrī plkst. 12.00, Skrundas kultūras namā 26. decembrī plkst. 14.00.

Koncertus piedāvā «Lio Mix». Biļetes nopērkamas visās «Biļešu paradīzes» kasēs, kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv un visās koncertuzveduma norises vietās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv