Masaļskim astoņi ielaisti vārti pret Frankfurtes «Lions»

Latvijas izlases un Dīsburgas «Fuchse» vārtsargs Edgars Masaļskis ceturtdienas vakara Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē pret Frankfurtes «Lions» savos vārtos ielaida astoņas ripas.

Edgars Masaļskis

Masaļskis atvairīja 23 no 31 pretinieku komandas hokejistu metiena, bet «Fuchse» savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 4:8. Visneveiksmīgākā Edgaram bija otrā trešdaļa, kurā latviešu vārtsargs atvairīja tikai septiņus no 11 «Lions» hokejistu metieniem.

Citā spēlē Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» mājās ar 1:3 atzina Kaseles «Huskies» pārākumu. Reķis šajā mačā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu –1 un divas soda minūtes.

DEL čempionāta kopvērtējumā «Grizzly Adams» ar 74 punktiem 49 spēlēs ir septītajā vietā, bet «Fuchse» ar 40 punktiem 49 mačos joprojām ir pārliecinoši pēdējā 16. vietā.