Masaļskis atzīst, ka problēmas bijušas jau spēles sākumā

Apollo
0 komentāru

Latvijas hokeja izlases potenciāls ir lielāks par to, kādu spēli komanda parādīja Vankūveras olimpiskā hokeja turnīra pirmajā spēlē ar Krieviju.

Masaļskis atzīst, ka problēmas bijušas jau spēles sākumā

Foto: R.Oliņš/«Apollo»

Tā sarunā ar aģentūru BNS pēc zaudējuma ar 2:8 sacīja Latvijas komandas vārtsargs Edgars Masaļskis.

«Mēs brīžiem spēlējām slikti, taču visu spēli nemaz tik slikti nespēlējām. Šī bija pirmā spēle, mēs neesam ilgi kopā spēlējuši ar tādu taktiku un arī izlasē. Domāju, ka mums ir lielāks potenciāls, nekā mēs to šodien izdarījām. Es domāju, ka uz nākamajām spēlēm būs labāk,» pastāstīja Masaļskis.

Hokejists atzina, ka problēmas sākušās jau pašā spēles sākumā, kad zaudēts mača pavediens, un spēles gaitā pret tāda līmeņa komandu, kāda ir Krievija, zaudētu atgūt ir praktiski neiespējami: «Jūs visu redzējāt... No sākuma sadāvinājām viņiem, pēc tam jau grūti ir kaut ko atgūt.»

Uz jautājumu, kāds bijis galvenā trenera Oļega Znaroka uzstādījums mačam, Masaļskis bija lakonisks. «Gluži pretējs tam, ko mēs darījām uz laukuma.» 

Viņš arī pieļāva, ka ļaunu joku nospēlējis fakts, ka spēlētājiem pret Krieviju bijusi pārlieku liela vēlme sevi pierādīt. «Es domāju, ka visiem tik ļoti gribējās... Par daudz sākām darīt, varbūt tas negatīvi nospēlēja... Sākām zaudēt, tad jau ir tā, grūti ir pēc tam,» pārdomās dalījās vārtsargs.

Vairāk olimpisko spēļu ziņu lasiet «www.bns.lv».  

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv