Masaļskis: gribu uzspēlēt pret Ovečkinu, Malkinu, Kovaļčuku…

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlases pamatvārtsargs Edgars Masaļskis uzskata, ka dalība 2010. gada Vankūveras olimpiskajās spēlēs būs iespēja visiem sevi apliecināt, intervijā izdevumam «Sporta Avīze» atzīst latviešu vārtsargs.

Edgars Masaļskis

Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis uzskata, ka Vankūveras olimpiskajās spēlēs mūsu komandas hokejistiem būs laba iespēja sevi apliecināt.

Foto: AP/«Scanpix»

Masaļskis uzsver: mierīgi sadzīvo ar faktu, ka Vankūveras olimpiskajās spēlēs viņš būs izlases pamatvārtsargs. «Tas taču ir forši! Zinu, ka februārī brauksim uz Vankūveru, un es to gaidu.»

«Ļoti gribu uzspēlēt. Būs jāspēlē pret Ovečkinu, Malkinu, Kovaļčuku… Būs forši. Tas ir kā saldais ēdiens,» uzskata Rīgas «Dinamo» vārtsargs. «Tā būs vēl viena iespēja visiem kaut ko pierādīt, apliecināt pašam sevi. Tas ir vēl viens izaicinājums.»

Masaļskis neslēpj, ka viņam ir svarīgi sevi apliecināt un tas notiekot visu laiku. «Katru dienu kaut kas jāpierāda. Ziemā tik ātri spēju atgūties no traumas vienīgi tāpēc, ka man bija stimuls to darīt. Pierādīt ārstiem, kuri teica, ka es tik ātri neslidošu.»

Tāpat Masaļskis uzsver vārtsargu trenera nozīmi komandā. Rīgas «Dinamo» tas ir Sergejs Naumovs, bet valstsvienībā — Mihails Vasiļonoks. «No malas varbūt nav redzams, bet viņš dara lielu darbu. Viņš dara visu to, kas vārtsargam ir vajadzīgs. Cilvēkam, kurš nekad nav stāvējis vārtos, vārtsargu grūti saprast — visas nianses un sīkās detaļas.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv