Maskalāns/Dreiškens 8. vietā, Lange - četrkārtējais olimpiskais čempions

Apollo
0 komentāru

Vankūveras olimpisko spēļu bobsleja sacensībās divnieku ekipāžām latvieši Edgars Maskalāns/Daumants Dreiškens ieguva 8. vietu.

Edgars Maskalāns & Daumants Dreiškens

Foto: Reuters/Scanpix

Uzvaru sacensībās izcīnīja pieredzējušais Andrē Lange ar stūmēju Kevinu Kuški, kuriem 0,22 sekundes zaudēja viņu tautieši Tomass Floršics/Ričards Adžeji, bet bronzas godalgas izcīnīja krievu divnieks Aleksandrs Zubkovs/Aleksejs Vojevoda, kuri no uzvarētājiem atpalika jau par 0,86 sekundēm.

Lange, kuram Vankūveras olimpiskās spēles ir pēdējās sacensības karjerā, kļuvis par vienīgo bobslejistu, kuram izdevies olimpiskajās spēlēs triumfēt četras reizes.

Ceturtajā vietā palika šveicieši Ivo Rūegs/Sedriks Grānds, kuri uzvarētājiem zaudēja 1,20 sekundes, bet vēl par 0,02 sekundēm no Langes atpalika mājinieki kanādieši Pjērs Lidērs/Džese Lamsdens.

Maskalāns/Dreiškens ieguva 8. vietu, no Langes/Kuškes četru braucienu summā atpaliekot par 2,43 sekundēm. Latviešu bobslejisti 8. vietā bija arī pēc pirmajiem diviem braucieniem, kas tika aizvadīti naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv