Maskavā iesaldēs Latvijas iluzionistu

Apollo
0 komentāru

No 9. līdz 11. februārim starptautiski atzītais Latvijas iluzionists Genādijs Paļčevskis, kas ārpus Latvijas publikai pazīstams zem pseidonīma Mr. FIX, kopā ar degvīna ražotāju «Bulbash» plāno uzstādīt jaunu Latvijas un Krievijas rekordu - ilgāko cilvēka atrašanos ledus konteinerā.

Maskavā iesaldēs Latvijas iluzionistu

Foto: Publicitātes foto

Trīs dienās izstādes «Prodekspo-2010» laikā Genādijs Paļčevskis atradīsies speciālajā kastē no tīrā ledus, kuras izmērs būs apmēram 2 x 2 m. Laukums ar konteineru būs uzstādīts ārpusē starp 2. un 3. paviljonu izstādes norises vietā «Ekspocentrā». Visu nepieciešamo drošības apstākļu nodrošināšanu uzņēmusies kompānija «Bulbash». Blakus konteineram, kurā atradīsies iluzionists, nepārtraukti dežurēs mediķi, nodrošinot pastāvīgu veselības stāvokļa un dzīvībai svarīgo rādītāju kontroli. Eksperimenta norises patiesumu nodrošinās «Krievijas rekordu grāmatas» pārstāvji, kas veiksmes gadījumā oficiāli apstiprinās rekordu. Pats process tiešraidē tiks translēts arī internetā mājas lapā www.bulbash.com.

Cilvēkam, kas ir «ieslēgts ledū», ir pieļaujama šķidruma, to skaitā arī barojoša, uzņemšana. Iluzionists tāpat varēs dot zīmes un norādes, bet ar to sazināšanās ar iekšējiem novērotājiem būs ierobežota. Īpašs risks eksperimenta dalībniekam ir iespējamā pārsalšana un dziļā miega stāvokļa iestāšanās. Papildus drošībai blakus ledus konteineram nepārtrauktu dežurēs asistenti.

Projekta, kurš guvis nosaukumu «Iesaldētais laikā», ģenerālmēģinājums notiks janvāra vidū Maskavā, bet rekorda uzstādīšanas mēģinājums notiks 17. starptautiskās izstādes «Prodekspo-2010» laikā. Izstāde norisināsies no 8. līdz 12. februārim. Pašreizējais pasaules rekords - ilgākā cilvēka atrašanās ledus konteinerā - ir 64 stundas.

Pirms iesaldēšanas notiks preses konference ar Genādija Paļčevska un projekta organizatora, kompānijas «Bulbash» piedalīšanos. Pēc iluzionista atbrīvošanas no ledus, veiksmes gadījumā, tiks organizēta īsa tikšanās ar mediju pārstāvjiem. Pēc tās iluzionistam veiks obligāto medicīnisko pārbaudi vienā no Maskavas klīnikām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv