Maskavas armija samin «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas «Dinamo» savā laukumā ar 2:6 atzina Maskavas CSKA kluba pārākumu.

Guntis Galviņš un Rīgas «Dinamo» nebija spējīgi otro dienu pēc kārtas uzvarēt kādu no Maskavas klubiem, un CSKA klubs revanšējās rīdziniekiem par piedzīvoto zaudējumu pirmajā spēlē Maskavā.

Maskavas klubs KHL čempionātā atrodas ceturtajā vietā, un tam ir diezgan spēcīgs sastāvs šosezon. Vjačeslava Bikova rīcībā ir vairāki labi zināmi leģionāri — somu vārtsargs Jussi Markanens, zviedru uzbrucēji Džonotans Hedstrēms un Mika Hannula, kā arī viens no Dānijas izlases līderiem, krievu izcelsmes uzbrucējs Kirils Starkovs.

Bez šiem leģionāriem CSKA ir arī vairāki Krievijas izlases kandidāti — vārtsargs Konstantīns Baruļins, aizsargi Konstantīns Korņejevs un Deniss Kuļašs, uzbrucēji Sergejs Širokovs, Oļegs Saprikins, Pjotrs Ščastļivijs —, kā arī vairāki pazīstami un pieredzējuši hokejisti: Ivans Homutovs, Vadims Jepančincevs, Antons Buts un citi. Bija skaidrs, ka rīdziniekiem viegli neklāsies.

Spēles pirmais periods izvērtās diezgan rezultatīvs. Jau mača pirmajā minūtē Marks Hartigans atklāja rezultātu. 5. minūtē Sergejs Širokovs panāca 1:1. Perioda vidū CSKA sešu minūšu laikā guva trīs vārtus un panāca jau sev labvēlīgu rezultātu 4:1. Pēc mirkļa vairākumā Marsels Hosa rezultāta starpību samazināja līdz 4:2.

Otrajā trešdaļā Sergejs Širokovs un Pjotrs Ščastļivijs guva vēl divus vārtus viesiem, un pēc nospēlētām 40 minūtēm CSKA atradās jau drošā vadībā — 6:2.

Spēles pēdējās divdesmit minūtēs vārti netika gūti, un CSKA klubs rīdziniekus uzvarēja ar 6:2. Jāatzīmē, ka laukumā trešajā trešdaļā izgāja Ervīns Muštukovs, kam tā bija debija «Dinamo» sastāvā.

Laukuma saimnieku rindās par labāko spēlētāju atzina Aleksandru Ņiživiju, bet viesu komandā labākais bija Pjotrs Ščastļivijs.