Maskavas CSKA vārtsargam diskvalifikācija līdz gada beigām

Apollo
0 komentāru

Krievijas premjerlīgas futbola kluba Maskavas CSKA vārtsargs Artūrs Nigmatuļins par dopinga lietošanu diskvalificēts līdz šī gada beigām, vēsta laikraksts «Sport-Ekspress».

Nigmatuļinu diskvalificēja Eiropas Futbola federāciju apvienības (UEFA) disciplinārā komiteja, un šim lēmumam piekrita arī Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) un Krievijas Futbola savienība (KFS).

Tomēr netiek precizēts, kāda tieši aizliegtā viela tika atrasta Nigmatuļina dopinga pārbaudēs. Tāpat netiek ziņots, kad tieši tika veikta A prove, kas uzrādīja pozitīvu rezultātu, tomēr Nigmatuļina diskvalifikācija sākusies no šī gada 22.februāra.

CSKA komandas un KFS oficiālajās mājaslapās internetā informācija par Nigmatuļina diskvalifikāciju gan vēl nav publicēta.

18 gadus vecais Nigmatuļins CSKA dublieru komandas sastāvā līdz šim ir aizvadījis 15 mačus, zaudējot 27 vārtus.

Šī nav pirmā reize, kad CSKA komandas futbolisti pieķerti dopinga lietošanā.

Kā ziņots, pagājušā gada decembrī pozitīvas dopinga analīzes bija diviem CSKA aizsargiem - Sergejam Ignaševičam un Aleksejam Berezuckim. Abu futbolistu organismā toreiz tika konstatētas Pasaules antidopinga aģentūras (WADA) aizliegto preparātu sarakstā esošās vielas pēdas. Šī viela iekļauta kategorijā «S6: Stimulatori».

CSKA šo situāciju toreiz skaidroja ar to, ka abi futbolisti bija saaukstējušies, tāpēc kā ārstēšanās līdzekli izmantoja sudafedu.

Tomēr bargas sankcijas CSKA nesaņēma. UEFA abiem aizsargiem piesprieda vienas UEFA Čempionu līgas turnīra spēles diskvalifikāciju, bet CSKA klubam bija jāsamaksā 25 000 eiro (17 570 latu) liela soda nauda.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv