Massa: redzēsim, vai ļaušu Šūmaheram sēsties pie stūres

Apollo
0 komentāru

Pirmās formulas (F-1) komandas «Ferrari» brazīliešu pilota Felipes Massas atveseļošanās joprojām norit veiksmīgi un ir paredzams, ka viņš pāris mēnešu laikā spēs pilnībā izveseļoties, tomēr pagaidām autosportists paliks Budapeštas slimnīcā, lai atgūtu spēkus, pastāstīja viņa ārsts Dino Altmans.

Felipe Massa & Michael Schumacher

Foto: Reuters

«Pagaidām viņš paliks Ungārijā. Mūsu mērķis ir, lai viņš kļūtu stiprāks,» uzsver Altmans. «Taču es domāju, ka viņš no Budapeštas slimnīcas pa taisno dosies uz mājām.»

Altmans noliedza baumas, ka Massa drīzumā varētu tikt pārvietots uz Parīzi, kur viņa ārstēšanā piedalītos Francijas ķirurgs-ortopēds un Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) ārsts Žerārs Seijons, kaut arī atzina, ka tāda iespēja tikusi apsvērta. Seijons bija ieradies Budapeštā un piedalījās pārbaužu veikšanā Massam, taču šodien viņš atstāja Ungārijas galvaspilsētu.

Kā izteicās Altmans, Massas šobrīd jūtas ļoti labi par spīti tam, ka viņš «izskatās kā bokseris». 28 gadus vecais Massa jau patstāvīgi spēj staigāt, un viņa noskaņojums ir visai jautrs.

«Viņš daudz runā un «plēš» jokus,» atklāja Altmans. «Dzirdot, ka leģendārais Mihaels Šūmahers varētu ieņemt viņa vietu, Felipe sacīja: «Paskatīsimies, vai es ļaušu viņam sēsties pie stūres. «Raļļošana» ir viss, par ko viņš spēj domāt.»

Pēdējās dienās Massas veselības stāvoklis strauji uzlabojas, un pastāv iespēja, ka jau septembra beigās paredzētajā Singapūras «Grand Prix» izcīņā viņš atkal vadīs «Ferrari» formulu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv