«MasterCard» kļūst par BBL ģenerālsponsoru

Apollo
0 komentāru

«MasterCard Europe» šodien paziņoja, ka kļūst par jauno Baltijas basketbola līgas (BBL) ģenerālsponsoru, informē BBL mārketinga direktore Inese Miķelsone.

Arturas Jomantas

Foto: AP/«Scanpix»

Sadarbība ietver 2009./2010., 2010./2011. un 2011./2012. gada sezonu un nodrošina «MasterCard» ar ekskluzīviem mārketinga līdzekļiem, kas attiecas uz spēlēm, arēnām un pārraižu nodrošināšanu sacensību dalībvalstīs — Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

«MasterCard Europe» Ziemeļu reģiona izpilddirektors Karloss Rodrigess norāda: «Mēs esam ļoti lepni sadarboties ar BBL — sacensībām, kas šajā reģionā sajūsmina fanus ar sportisko izcilību un aizrautību jau daudzus gadus. Sponsorēšana ļaus mums nodrošināt banku un mazumtirgotāju sadarbības partnerus, kā arī «MasterCard» un «Maestro» karšu lietotājus ar ekskluzīviem līdzekļiem un daudziem nenovērtējamiem momentiem no lieliska sporta veida.»

Bet BBL valdes loceklis Pēps Āvisko piebilst: «Mēs esam ļoti priecīgi sveikt «MasterCard» kā jauno BBL ģenerālsponsoru. «MasterCard» ir viens no vadošajiem pasaules zīmoliem un arī slavens sporta un kultūras pasākumu atbalstītājs. «MasterCard» «nenovērtējamais» sauklis ir valdzinājis cilvēku iztēli visā pasaulē, un tas labi iederas pasaules klases sniegumā, kas tiek demonstrēta BBL spēlēs.»

«Ir skaidrs «MasterCard» mērķis kombinēt mūsu vispasaules sasniedzamību ar lokālu ietekmi, un mūsu sadarbība ar BBL ir tam lielisks piemērs,» uzsvēra Rodrigess. «Šodien ar mūsu elektronisko maksājumu risinājumiem mēs nodrošinām uzņēmumus un patērētājus Baltijas valstīs ar piemērotiem, drošiem un elastīgiem veidiem, kā veikt maksājumus un izbaudīt vairāk dzīves nenovērtējamo mirkļu.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv