Masu startā uzvar austrietis Zumans

Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā biatlonā Vācijas pilsētā Oberhofā sacensībās ar kopējo startu vīriešiem uzvarēja Kristofs Zumans no Austrijas.

Zumans četrās šautuvēs kļūdījās divas reizes un 15 kilometru distanci veica 38 minūtēs un 11,9 sekundēs.

Otro vietu izcīnīja zviedrs Karls Jūhans Bergmans, kurš pieļāva divas kļūdas un Zumanam zaudēja 9,7 sekundes, bet trešajā vietā palika pagājušās sezonas Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma uzvarētājs norvēģis Ūle Einars Bjorndālens, kurš kļūdījās divas reizes un no uzvarētāja atpalika 9,9 sekundes.

Šīs sezonas Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma līderis Tomašs Sikora no Polijas finišēja 14.vietā, taču saglabāja vadību kopvērtējumā ar 364 punktiem. Otrais kopvērtējumā ir norvēģis Emils Hegle Svendsens ar 358 punktiem, bet trešo vietu kopvērtējumā ar 302 izcīnītajiem punktiem ieņem krievu biatlonists Maksims Čudovs.

Sacensībās ar kopējo startu sievietēm svētdien uzvarēja Vācijas sportiste Kati Vilhelma, aiz sevis atstājot krievieti Olgu Medvedcevu un Helēna Junsoni no Zviedrijas.