Matīss: metalurga darbības apturēšanas dēļ ciestu arī Liepājas osta

Apollo
46 komentāri

Liepājas metalurģijas uzņēmuma «Liepājas metalurgs»  darbības apturēšanas dēļ ciestu arī Liepājas osta, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» teica satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Matīss: metalurga darbības apturēšanas dēļ ciestu arī Liepājas osta

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Protams, ka uzņēmuma darbības apstāšanās ietekme būtu negatīva. It īpaši uz ostu un ar to saistītajiem dzelzceļa pārvadājumiem,» sacīja Matīss, uz jautājumu par «Liepājas metalurga» problēmu ietekmi uz transporta sektoru un Liepājas ostu.

Vienlaikus Matīss pauda cerību, ka situācija atrisināsies pozitīvi. «Mēs ceram, ka šī situācija atrisināsies pozitīvi un tādējādi neatstās negatīvu ietekmi arī uz Liepājas ostu,» piebilda satiksmes ministrs.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka «Liepājas metalurgs» ir nonācis finanšu grūtībās. Kompānija plāno samazināt darbinieku skaitu, turklāt pamatražošana apgrozāmo līdzekļu trūkuma dēļ ir pārtraukta. Savukārt uzņēmuma lielākie kreditori, tostarp Valsts kase, meklē risinājumus, kā grūtībās nonākušo kompāniju glābt. Liepājas  tiesa ir ierosinājusi «Liepājas metalurgs» tiesiskās aizsardzības procesa lietu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv